DELL SFP+ modul/ 10Gbit/ SM single mode 1310nm/ 20km/ DELL kompatibilní/ neoriginální

SFPP-10G-SM-20KM-D8592457109921DellSFPP-10G-SM-20KM-DE


Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps s LC konektorem. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Modul podporuje technologii DDMI (Diagnostícká data). Obecná kompatibilita s výrobky Dell.


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE


Formát: SFP+

Rychlost: 10 Gbps

Typ: singlemode

Vzdálenost: max. 20 km

Tx/Rx: 1310 nm

Konektor: LC duplex

Modelové číslo: SFPP-10G-SM-20KM-DE
Ilustrativní obrázek
SFPP 10G SM 20KM DE Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps s LC konektorem. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Maloobchodní cena: 2 623 Kč, Ušetříte 6 Kč (0 %)
2 617 Kč
2162.32 Kč bez DPH
€ 96.69
2617 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin optické konvertory
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
8592457109921
  ks
Kup najisto
P/N:
SFPP-10G-SM-20KM-D
DPH:21 %
Hmotnost:0.14 kg


 
SFPP-10G-SM-20KM-DE
Univerzální SFP+ modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps s LC konektorem. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Modul podporuje technologii DDMI (Diagnostícká data). Obecná kompatibilita s výrobky Dell.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát: SFP+
Rychlost: 10 Gbps
Typ: singlemode
Vzdálenost: max. 20 km
Tx/Rx: 1310 nm
Konektor: LC duplex
Modelové číslo: SFPP-10G-SM-20KM-DE


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.