OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)

SPM-7100WHPEOEMSFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní

Technické informácie :

* Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps
* 1 x 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port
* Dosah : Až do 550 m (50/125 ?m Kábel) alebo 220 m (62.5/125 ?m Kábel)
* Vlnová dĺžka : 850 nm
* SFP Standard Form Faktor
* Podporuje hot-plugging
Štandardy :
* IEEE 802.3z (Fiber Optic Gigabit Ethernet)
* Média : - 1000Base-SX multi-mode 50/125 ?m Fiber - 1000Base-SX multi-mode 62.5/125 ?m Fiber
* Prípojky : Fiber LC Duplex Port, 1000Base-SX
* Certifikácia : FCC Class A, CE Mark, RoHS
* Rozmery : 55 (d) x 13 (š) x 12 (v) mm
* Váha : 15 g (0.5 oz.)


Rozhraní: SFP
Ilustrativní obrázek
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní Technické informácie * Prenosová rýchlosť 1000 Mbps * 1 x 1000Base SX Multi Mode Fiber LC Duplex Port * Dosah Až do 550 m (50/125 ?m Kábel) alebo 220 m (62. Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
Dostupné: Produkt se již nedodává
Chci být informován, až bude produkt dostupný.


Zaslání informace o dostupnosti zboží

Pokud chcete, abychom Vám zaslali informaci, až bude produkt opět dostupný. Klikněte na tlačítko odeslat žádost.

Informace Vám bude odeslána na e-mail:

P/N:
SPM-7100WHPE
Kup najisto
P/N:
SPM-7100WHPE
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní
Technické informácie :
* Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps
* 1 x 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port
* Dosah : Až do 550 m (50/125 ?m Kábel) alebo 220 m (62.5/125 ?m Kábel)
* Vlnová dĺžka : 850 nm
* SFP Standard Form Faktor
* Podporuje hot-plugging
Štandardy :
* IEEE 802.3z (Fiber Optic Gigabit Ethernet)
* Média : - 1000Base-SX multi-mode 50/125 ?m Fiber - 1000Base-SX multi-mode 62.5/125 ?m Fiber
* Prípojky : Fiber LC Duplex Port, 1000Base-SX
* Certifikácia : FCC Class A, CE Mark, RoHS
* Rozmery : 55 (d) x 13 (š) x 12 (v) mm
* Váha : 15 g (0.5 oz.)
Rozhraní: SFP


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.