Allied Telesis 100FX (LC) SFP 15km AT-OSPFX/15

AT-OSPFX/15Allied TelesisAT-OSPFX/15
SFP Pluggable Optical Module, 100LX, 15km, Single mode, Dual fiber [Tx=1310,Rx=1310], LC conn. (0 to 70C)
Ilustrativní obrázek
AT OSPFX/15 SFP Pluggable Optical Module, 100LX, 15km, Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 7%
Maloobchodní cena: 707 Kč, Ušetříte 50 Kč (7 %)
657 Kč
542.36 Kč bez DPH
€ 24.25
657 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin optické konvertory
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
P/N:
AT-OSPFX/15
  ks
Kup najisto
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
AT-OSPFX/15
DPH:21 %
Hmotnost:0.1 kg


 
AT-OSPFX/15
SFP Pluggable Optical Module, 100LX, 15km, Single mode, Dual fiber [Tx=1310,Rx=1310], LC conn. (0 to 70C)

Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.