DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC

DN-820224016032293149DigitusOptický media konvertor s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi.

The perfect converter solution for various fiber media

•Transforms wire based network media to fiber optic
•High quality and excellent reliability
•10/100Base-TX to 100Base-FX
•Connectors: 1x RJ45, 1x SC Simplex
•Distance up to 20km
•Wavelength: Tx 1310nm / Rx 1550nm
•Singlemode Single Fiber
•Automatic Cable detection - Auto MDI / MDI-X function
•Auto-Negotiation of Full- and half-duplex
•Diagnostic and monitoring LEDs for the status of power, link and act of the ports
•Link Fault Pass Through (LFP) Function for easier Network Maintenance
•Suitable for 9/125?m Fiber Cables
•Transmission Power: Minimum -15 dBm, Maximum -8 dBm
•Sensitivity Receiving Power: Minimum -36 dBm
•Supported Standards: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet
•128kB Data Buffer
•Operating Temperature: 0 to 55°C
•Dimensions (L x W x H): 95mm x 70mm x 26mm
•Weight: 200g
•Standalone Converter with external power supply
•Input Supply Voltage: 5V DC
•Max. Current: 800mA
•Power Consumption: 2.5W

Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.





Ilustrativní obrázek
Optický media konvertor s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. The perfect converter solution for various fiber media •Transforms wire Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 45%
Maloobchodní cena: 1 803 Kč, Ušetříte 817 Kč (45 %)
986 Kč
814.34 Kč bez DPH
€ 38.55
986 na dotaz optické konvertory
Dostupné:
EAN:
4016032293149
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
DN-82022
DPH:21 %
Hmotnost:0.45 kg


 
Optický media konvertor s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi.
The perfect converter solution for various fiber media
•Transforms wire based network media to fiber optic
•High quality and excellent reliability
•10/100Base-TX to 100Base-FX
•Connectors: 1x RJ45, 1x SC Simplex
•Distance up to 20km
•Wavelength: Tx 1310nm / Rx 1550nm
•Singlemode Single Fiber
•Automatic Cable detection - Auto MDI / MDI-X function
•Auto-Negotiation of Full- and half-duplex
•Diagnostic and monitoring LEDs for the status of power, link and act of the ports
•Link Fault Pass Through (LFP) Function for easier Network Maintenance
•Suitable for 9/125?m Fiber Cables
•Transmission Power: Minimum -15 dBm, Maximum -8 dBm
•Sensitivity Receiving Power: Minimum -36 dBm
•Supported Standards: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet
•128kB Data Buffer
•Operating Temperature: 0 to 55°C
•Dimensions (L x W x H): 95mm x 70mm x 26mm
•Weight: 200g
•Standalone Converter with external power supply
•Input Supply Voltage: 5V DC
•Max. Current: 800mA
•Power Consumption: 2.5W
Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Síťové standardyIEEE 802.3, IEEE 802.3u
Hmotnost200 g
Citlivost-36 dBmW
Vstupní proud0.8 A
Napájecí konektorAno
Rx power (min)-36 dBmW
Počet portů Ethernetu (RJ-45)1
Spotřeba elektrické energie2.5 W
Struktura režimu vláknaSingle-mode
Přenosová rychlost sítě Ethernet10,100 Mbit/s
Provozní rozsah teplot (T-T)0 - 55 °C
Výstupní rozhraní převodníku100Base-FX
Externí napájecí adaptérAno
Velikost vyrovnávací paměti128 KB
Tx power (min)-15 dBmW
Vstupní napětí5 V
Podporovaný průměr optického kabelu9/125 um
CertifikaceFCC, CE
Auto MDI/MDI-XAno
BarvaČerná
Vlnová délka1550 nm
Technologie propojeníKabel
Výška26 mm
Šířka70 mm
Hloubka95 mm
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.