GT-802S KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, 10KM

GT-802S4711213686214PlanetKonvertor pro přechod mezi single-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení pro 5km až 10km na straně single-módového vlákna a do 100m na straně metalického spoje.

- 1 port 1000Base-LX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , single mode (9/125um), vlnová délka 1310nm
- dosah garantován do 5 km, laser navržen na práci do 10km, záleží na útlumu spojení
- 1 port 1000Base-T, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3ab
- podpora přenosu JumboFrame 9KB
- podpora OAM: TS-1000
- SC konektor
- napájení z externího adaptéru: 5V/2A, příkon: 5,5W
- rozměry: (93x69x25)mm
- lze instalovat do šasí: MC-700, MC-1500, MC-1500R
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Konvertor pro přechod mezi single módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení pro 5km až 10km na straně single módového vlákna a do 100m na straně metalického spoje.Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 17%
Maloobchodní cena: 2 529 Kč, Ušetříte 437 Kč (17 %)
2 092 Kč
1728.4 Kč bez DPH
€ 79.7
2092 obvykle do 14 dnů optické konvertory
Dostupné:
obvykle do 14 dnů
EAN:
4711213686214
  ks
V ceně je zahrnut recyklační poplatek.
P/N:
GT-802S
DPH:21 %
Hmotnost:0.3 kg


 
Konvertor pro přechod mezi single-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení pro 5km až 10km na straně single-módového vlákna a do 100m na straně metalického spoje.
- 1 port 1000Base-LX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , single mode (9/125um), vlnová délka 1310nm
- dosah garantován do 5 km, laser navržen na práci do 10km, záleží na útlumu spojení
- 1 port 1000Base-T, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3ab
- podpora přenosu JumboFrame 9KB
- podpora OAM: TS-1000
- SC konektor
- napájení z externího adaptéru: 5V/2A, příkon: 5,5W
- rozměry: (93x69x25)mm
- lze instalovat do šasí: MC-700, MC-1500, MC-1500R

Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Depth:285 mm
Width:140 mm
Height:70 mm
Net weight:0.520 kg
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.