TP-Link MC112CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20 km, TX/RX: 1310/1550 nm

MC112CS6935364030421TP-Link
Výrobce: TP-Link | Czech Republic
Třída produktu: Síťové switche (přepínače) bez administrace
Síťový protokol a typ konektoru 1:   FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Síťový protokol a typ konektoru 2:   FastEthernet 100BaseFX - SC
Výška:   27 mm
Šířka:   94.5 mm
Délka:   73 mm
Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
Výrobce TP Link | Czech Republic Třída produktu Síťové switche (přepínače) bez administrace Síťový protokol a typ konektoru 1   FastEthernet 100BaseTX RJ45 Síťový Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 5%
Maloobchodní cena: 1 031 Kč, Ušetříte 49 Kč (5 %)
982 Kč
811.46 Kč bez DPH
€ 36.34
982 Kč skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin optické konvertory
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
6935364030421
  ks
P/N:
MC112CS
DPH:21 %
Hmotnost:1 kg


 
5 stars, based on 1 reviews
Výrobce: TP-Link | Czech Republic
Třída produktu: Síťové switche (přepínače) bez administrace
Síťový protokol a typ konektoru 1:   FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Síťový protokol a typ konektoru 2:   FastEthernet 100BaseFX - SC
Výška:   27 mm
Šířka:   94.5 mm
Délka:   73 mm


Jste spokojeni s kvalitou popisu produktu? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Plně duplexní režimAno
Technologie kabelážeUTP 3, 4, 5e, 5
Rozměry (ŠxHxV)94.5 x 73 x 27 mm
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H)5 - 90 %
Doporučená provozní relativní vlhkost10 - 90 %
CertifikaceFCC, CE
Technologie propojeníKabel
Rozsah teplot při skladování (T-T)-40 - 70 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)0 - 40 °C
Jak zákazníci hodnotí produkt

TP-Link MC112CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20 km, TX/RX: 1310/1550 nm

Průměrné hodnocení 100%. Hodnotil 1 zákazník. Zobrazujeme pouze hodnocení s vyplněným textem.

uvozovkyFunkční a spolehlivé zařízeníuvozovky

před 16 měsíci, SirZ   
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.