D-Link 1-Port MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (MM, LC) transceiver modul, max.550m, NBD

DEM-311GT790069248153D-LINK1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port
Plně duplexní provoz 2000Mbit
802.3x podpora Flow-Control
Výměna za provozu
IEEE 802.3z
IEEE 802.3x Flow-Control
Vícevidové vlákno 62,5/125?m až 220 m
Vícevidové vlákno 50,0/125?m až 550 m

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125?m až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125?m až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu.

Vhodné k:
- DES-3250TG
- DES-3224TGR
- DES-3526
- DES-3550
- DES-3312SR
- DGS-1216T
- DGS-1216T
- DGS-3224SR
- DGS-3224Sri
- DES-6500

Ilustrativní obrázek

Zaplatím po vyzkoušení
1x 1000 Mbit optický SX (LC Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow Control Vícevidové vlákno 62,5/125?m až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125?m až 550 m Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC Duplex) max.Celý popis
Ilustrativní obrázek
ilustrační obrázek
SLEVA 2%
Maloobchodní cena: 1 291 Kč, Ušetříte 29 Kč (2 %)
1 262 Kč
1042.8 Kč bez DPH
€ 46.79
1262 skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin switche
Dostupné:
skladem u dodavatele, expedice do 48 hodin
EAN:
790069248153
  ks
P/N:
DEM-311GT
DPH:21 %
Hmotnost:0.12 kg


 
1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port
Plně duplexní provoz 2000Mbit
802.3x podpora Flow-Control
Výměna za provozu
IEEE 802.3z
IEEE 802.3x Flow-Control
Vícevidové vlákno 62,5/125?m až 220 m
Vícevidové vlákno 50,0/125?m až 550 m
Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125?m až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125?m až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu.
Vhodné k:
- DES-3250TG
- DES-3224TGR
- DES-3526
- DES-3550
- DES-3312SR
- DGS-1216T
- DGS-1216T
- DGS-3224SR
- DGS-3224Sri
- DES-6500


Chcete se o produktu dozvědět více? Napište nám

E-mail: Váš e-mail pro odpověď
Text:


NázevHodnota
Provozní rozsah teplot (T-T)0 - 40 °C
Technologie kabeláže1000BASE-SX
Rozměry (ŠxHxV)29.8 x 11.8 x 56.3 mm
Rozsah teplot při skladování (T-T)-40 - 85 °C
KUPTE TOTO ZBOŽÍ DNES A ZAPLAŤTE JEJ AŽ PO VYZKOUŠENÍ.

KUP NAJISTO - Nová platební služba pro jistotu při nakupování.

Vyzkoušejte vaše zboží doma, zaplaťte za 14 dní.

Pro schválení služby Kup Najisto budete přesměrováni na stránky pro ověření Vaší identity. Podle výše Vašeho nákupu můžeme k ověření Vaší identity požadovat i rodné číslo, případně číslo občanského průkazu.

Údaje zpracováváme zabezpečeně a v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů.
Platební služba Kup Najisto není určena pro podnikatele a firmy (držitelé IČ).

 
 

Rodina NWT

Nákup bez obav

Patro.cz

Rychlý kontakt

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.